Apie įmonę

Jeigu jūs įsimylėję kopimą į kalnus, laukinę gamtą, jums gerai ant uolų ir ant ledo, jeigu jūsų stichija audringas vandenynas ir burės virš ežerų platumų, jeigu jus užburia sniego girgždesys tolimose poliarinėse ekspedicijose, jeigu jūs neįsivaizduojate savo kasdienybės be aktyvaus poilsio ir sporto - norime pasiūlyti Red Fox aprangą ir amuniciją naujoje internetinėje parduotuvėje www.upetakis.lt, kurioje patvarūs drabužiai, kuprinės, miegmaišiai,  palapinės ir kiti gaminiai – jūsų užtikrintam poilsiui.

 

Kompanija Red Fox Rusijos ir aplinkinių šalių rinkose užsirekomendavusi kaip viena iš pagrindinių aukštos kokybės, šiuolaikiškos ir patogios sportinės aprangos ir amunicijos gamintojų  plačiam žmonių ratui. Jau beveik 16 metų patvirtinamas produkcijos funkcionalumas ir atitikimas pasauliniams standartams. Šiuolaikinės technologijos, audiniai ir dizainas, o taip pat puikus apsaugos ir komforto derinys Red Fox modeliuose, specialiai pritaikytas įvairioms sporto šakoms, ekspedicijoms ir net specialiųjų tarnybų atstovams. Visi gaminiai idealiai atitinka techninius reikalavimus: jie neperšlampami, išlaiko šilumą, „kvėpuoja“, turi klimato kontrolės savybes. Kiekvienos detalės apgalvojimas, funkcionalumas, aukščiausia kokybė, siuvimo technologija, atitikimas aukščiausiems pasauliniams standartams - tai ir yra kompanijos Red Fox išskiriamieji bruožai. Nuo 2007 metų pradėti siūti drabužiai, naudojant Gore - Tex membraną. Redfox - tai vienintelė Rusijoje gamintojų įmonė, turinti kompanijos W.L.Gore&Associates licenziją gaminti „outdoor“ drabužius ir naudoti Gore- Tex medžiagas Redfox  drabužiuose.

 

Lietuvoje Red Fox gaminiai yra vertinami profesionalių alpinistų, keliautojų, ‚extreme‘ mėgėjų, todėl tikime, kad platus gaminių spektras bei greiti pristatymo terminai padės daugeliui aktyvaus poilsio mėgėjų įsigyti šios patvarios ir neleidžiančios abejoti kokybe įrangos.

 

Be dešimčių alpinistų komandų, pastoviais užsakovais seniai tapo valstybinės tarnybos. Su Red  Fox drabužiais, gelbėtojai dalyvavo unikaliose gelbėjimo operacijose, o alpinistai pavergė aukščiausias pasaulio viršūnes.

 

 

nuoširdžiai,

www.upetakis.lt kolektyvas

English По русски
Prekių krepšelis
Kontaktai

UAB "Adventure Group"

Tel. + 370 (698) 19787

info@upetakis.lt

Įmonės kodas 301609021

PVM kodas  LT 100003959118

AB Hansa bankas

A/s LT 84 7300 0101 0678 4874

 

Partneriai