Naudinga informacija

                                           

 

                                             Red Fox  kuprinių technologija

 

Medžiagos

 

Daug Red Fox kuprinių pagaminta iš šiuolaikinio audinio, pasižyminčio aukštomis technologinėmis savybėmis, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Paskutinis Red Fox  atradimas specialios paskirties kuprinių gamyboje yra išskirtinio audinio Dimension Polyant panaudojimas. Tai lengvas, vandens nepralaidus audinys. Naudojant tirsluoksnę struktūrą, pasiekiama idealus svorio, patvarumo ir vandens nepralaidumo derinys. Red Fox kuprinės pagamintos is Dimension Polyant audinio yra funkcionalios net gi patiems sudėtingiausiems žygiams ir ekspedicijoms.

 

Furnitūra

 

Laba didelis dėmesys skiriamas furnitūrai. Red Fox kuprinėms naudojama tiktai labai aukštos kokybes, pasaulinių gamintojų furnitūra.

 

Svoris

 

Viena is svarbiausių reikalavimų Red Fox  kuprinėms yra mažas svoris. Tai pasiekiama naudojant lengvus audinius, o taip pat specialių detalių išdėstymu.  Kuprinių svoris ir papildomos detalės priklauso nuo jų paskirties. Todėl Red Fox siūlo skirtingo svorio tuo pačiu išsaugant maksimalų komforta .

 

Ventiliacijos sistema

 

Nešant didelės talpos ir svorio kuprinę, labai svarbu nugaros ventiliacinė sistema. Tai reljefinių nugarinių įdėklų, pagamintų iš oro pralaidžios medžiagos speciali konstrukcija. Red Fox kuprinėse nugara yra su minkštomis pagalvėlėmis, padengtomis Air-Mesh tinkleliu. Daugeliuose kuprinės modeliuose,  pvz. Amadablam, Glacier 85, Glacier 70, juose yra net gi vertikalus pagalvėlių išdėstymas. Pagrindinė šios sistemos užduotis – apsaugoti nugarą nuo prakaito kaupimosi, galimybė oro judėjimui ir taip pat ilgai jaustis komfortabiliai.

 

 

Anatominis juosmens diržas

 

Nuimamas anatominis juosmens diržas – būtina detalė šiuolaikinei kuprinei. Jis fiksuoja kuprinę ant nugaros ir leidžia pernešti dalį svorio ant diržo. Kritinėje situacijoje juosmens diržas turi leisti labai lengvai nusiimti kuprinę.

 

 

Vožtuvas

 

Specialus viršutinis vožtuvas ne tik apsaugo nuo lietaus ir sniego, bet tai ir papildoma talpa, kurioje galima patalpinti pirmo būtinumo reikmes, kompasą, GPS. Vidinėje vožtuvo kišenėje patogu laikyti dokumentus.

 

 

Du atskiri skyriai

 

Dauguma Red Fox kuprinių turi du atskirus skyrius, leidžiančiu tolygiai paskirstyti svorį.

 

                  

Atskiras apatinio skyriaus pasiekimas

 

Red Fox specialiai sukūrė atskirą apatinio skyriaus pasiekimą. Užtrauktuko pagalba galima lengvai pasiekti daiktus iš apatinio kuprinės skyriaus.

 

Laikymo sistema

 

Laikymo sistemos paskirtis – užtikrinti maksimalų patogumą nešant svorį: galimybė individualiai prisitaikyti kuprinės gulėjimą prie figūros, nugaros ventiliacija, fiksuoti svorio pasiskirstymą. Naudojimas vienos ar kitos laikymo sistemos Red Fox kuprinėse priklauso nuo reikalavimų kiekvienam konkrečiam modeliui.

Active System -  tai sistema nedidesnėms kaip 60 l kuprinėms. Diržai pritvirtinti prie nugarinės dalies, o nugarinės pagalvėlės patogiai prigula prie nugaros ir amortizuoja visą kuprinę.

IBC (Individual Back Comfort) – tai sistema, kai lengvai ir greitai galima pakeisti diržų aukštį. O nugaros ir juosmens pagalvėlių kompleksas tolygiai paskirsto visą svorį.

Air Vent System – tai laikymo sistema, kuri dėka atstumo esančio tarp karkaso aptraukto tinkleliu ir nugarinės dalies labai gerai ventiliuoja nugarą.

 

Kišenės

 

Kišenės patogios smulkių daiktų patalpinimui. Priklausomai nuo kuprinės paskirties, kišenių kiekis ir išdėstymas skiriasi. Kelioninėse kuprinėse kišenių yra nedaug. O kitos paskirties kai kuriose kuprinėse yra netgi papildomos šoninės kišenės, kurių pagalba galima padidinti kuprės talpą.

 

 

 

                                             Red Fox kuprinių klasifikacija

 

Priklausomai nuo kelionės paskirties, trukmės ir sąlygų, kuriose bus naudojama įranga, galime pasiūlyti visą gamą įvairios paskirties Red Fox kuprinių besiskiriančių konstrukcijos sudėtingumu ir savo funkcionalumu. Ši gama susideda iš kelių serijų: specialios, ekspedicinės kuprinės, lengvoji serija,  multisportui, kelionėms, miesto kuprinės ir serija Rankinės.

Specialios kuprinės (Extreme line)

Specialios serijos kuprinės skirtos kopimui, sportiniui turizmui ir kitiems ekstremaliems kalnų sporto būdams. Šios kuprinės gaminamos iš specialių medžiagų ir pasižymi patvarumo, lengvumo ir drėgmės nepralaidumo savybėmis. Šių kuprinių konstrukcija leidžia labiausiai kompaktiškai sutalpinti daiktus ir tolygiai paskirstyti visą svorį. Jose yra numatyti du nepriklausomi patogūs skyriai su vidiniu perskyrimu užtrauktuku, atskiras patekimas  į apatinį skyrių, nuimamas vožtuvas su talpia vidine kišene. Tai maksimaliai techniškai ‚apginkluotos‘ kuprinės, todėl jose yra tvirtinimo sistemos papildomi įrangai, instrumentams ledui, slidėms, trekingo lazdoms, ‚katėms‘.

Ekspedicinės kuprinės (Trekking line)

Ekspedicinių kuprinių serija – tai labai plačių galimybių panaudojimo  kuprinės. Jos tinka įvairioms sporto ir aktyvaus poilsio rūšims, taip pat didelių svorių ir talpos krovinių pernešimui. Ekspedicinės kuprinės paprastai gaminamos didelės talpos bei nešiojimui pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis, todėl jų gamybai naudojamos labai patvarios medžiagos, galinčios išlaikyti didelius svorius. Patogi pečių diržų sistema kartu su tvirtu anatominiu juosmens diržu ir pagalvėle maksimaliai efektyviai paskirsto svorį tarp pečių ir juosmens diržo. Sudėtingas nugaros pagalvėlių reljefas padeda nugaros ventiliacijai, o pečių diržų konstrukcija ir krūtinės diržas – maksimaliam komforto užtikrinimui. Šiose kuprinėse taip pat numatytos vietos nuimamiems šoniniams konteineriams bei geriamo vandens sistemai. Ekspedicinėse kuprinėse yra patogios rankenos kuprinės pernešimui ir komplektuojamos kartu su atsegamu uždangalu nuo lietaus.

Lengvosios serijos kuprinės (Light line)

Šios serijos modeliai – lengvi, tvirti, talpūs ir paprasti, pas juos nėra nieko nereikalingo. Šios kuprinės idealiai tinka tiems, kas ieško kompromiso tarp svorio ir funkcionalumo. IBC laikymo sistema ir patogiai apgulantis juosmenį diržas priglaudžia kuprinę prie figūros. Taip pat šiose kuprinėse yra viskas kas reikalinga: šoniniai tvirtnimai, patogios tinklinės kišenės, tvirtnimai ledo instrumentams, talpi kišenė vožtuve ir t.t.

Multisporto serijos kuprinės (Multisport)

Multisporto serijos kuprinės pasižymi nedidele 25 – 40 l talpa. Tokie modeliai, kaip RACER 40, RACER 25, MULTISPORT 40, MULTISPORT 25 patogūs važinėjant su dviračiais, slidinėjant, bėgiojant ar kasdieninėje veikloje.

Kelioninės kuprinės (Travel line)

Kelioninės kuprinės  - tai lengvos, universalios, nedidelės talpos kuprinės. Su šiomis kuprinėmis galima važiuoti dviračiais, slidinėti, bėgioti arba tiesiog naudoti kasdieniniam gyvenime. Nedidelėse, patvariose ir funkcionaliose kuprinėse yra viskas ko reikia: patogus juosmens diržas, apsauganti minkšta kišenė akiniams, tvirtinimai ledkirčiams, lazdoms, skėčiui.

English По русски
Prekių krepšelis
Kontaktai

UAB "Adventure Group"

Tel. + 370 (698) 19787

info@upetakis.lt

Įmonės kodas 301609021

PVM kodas  LT 100003959118

AB Hansa bankas

A/s LT 84 7300 0101 0678 4874

 

Partneriai